İspenç Tavuk Özellikleri ve Fiyatları

İspenç Tavuk Özellikleri ve Fiyatları

İspenç tavuk, Türkiye’nin milli tavuk ırkı olarak kabul edilir. Bu tavukların kökeni, Anadolu’ya dayanmaktadır. İspenç tavukları, orta büyüklükte, yuvarlak göğüslü ve kısa boyunlu tavuklardır. Vücutları, tüylerle kaplıdır. Tüy renkleri, beyaz, siyah, sarı, kırmızı ve kahverengi olabilir. İspenç tavuklarının en belirgin özelliği, paçalı olmalarıdır. Ayaklarının alt kısmı, tüylerle kaplıdır. Bu tüyler, tavukların soğuktan korunmasına yardımcı olur….

Saka Kuşu Fiyatları

Saka Kuşu Fiyatları

Ziyaretçilerimiz tarafından çok merak edilen Saka kuşu fiyatları ve tüm detaylar bu içeriğimizde. Saka kuşu, ispinozgiller familyasından kafeslerde çok beslenen ötücü bir kuş türüdür. Avrupa, Asya ve Afrika’da yaygın olarak bulunur. Türkiye’de de yaygın olarak beslenen bir kuş türüdür. Saka kuşları, 12-13 cm uzunluğunda, kahverengi tüylü kuşlardır. Yüzlerinin ön kısmında kırmızı bir maske, kanatlarının yan…

Muhabbet Kuşları Neden Sürekli Ağzını Açıp Kapatır?

Muhabbet Kuşları Neden Sürekli Ağzını Açıp Kapatır?

Kuşları sevenler tarafından muhabbet kuşları neden sürekli ağzını açıp kapatır ve kuşum sürekli ağzını açıp kapatıyor diye sorular tarafımıza doğrultuluyordu. Bizde bu sebepten dolayı detaylı olarak anlatmak istedik. Muhabbet Kuşları Neden Ağzını Açıp Kapatır? Muhabbet kuşunuz neden sürekli ağzını açıp kapatıyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Muhabbet kuşu sahipleri tarafından bu soru internet ortamında çokça aratılıyor….